Почистіть свого вихованця
Перед купанням ще раз ретельно почистіть все тіло вихованця, з одного боку, щоб уникнути заплутування і вичісування відпрацьованої шерсті, з другого, щоб перевірити, чи немає у собаки травм.
Перевірте температуру води
Перед купанням необхідно спочатку відрегулювати температуру води, а потім опускати у воду вихованця. Невідповідна температура води викличе у них страх, що викличе психологічну тінь страху купання. Температура води, придатна для тварин, трохи вища, ніж для людей.
Сполосніть свого вихованця
Під час купання домашніх тварин господарі повинні зменшити струмінь води та накрити душову лійку руками. Нехай вода протікає крізь ваші пальці і прилипає до тіла вашого вихованця, просочуючи шерсть і роблячи її набагато ніжнішою для вашого вихованця.
Нанесіть засіб для миття тварин
Розітріть миючий засіб у піну, потім обережно подряпайте тіло вашого вихованця та рівномірно нанесіть бульбашки на його шерсть. Але будьте обережні, уникайте обличчя, щоб піна не потрапила в очі, рот і ніс.
Витріть
Більшість домашніх тварин висушують самі, а потім власники великим рушником із сушінням під тиском, що може скоротити час висихання. У цей час також хочеться висушити вологу вух, носа, очей.
Висушити волосся феном
Це дуже необхідний крок, інакше у вихованців часто з’являються кульки шерсті. Коли ви сушите феном шерсть навколо свого обличчя, тримайте низький об’єм повітря та відстань від вашого вихованця приблизно на 10 сантиметрів, щоб не налякати його. Не дуйте повітря прямо в обличчя вашого вихованця. Повністю висушивши феном, розчешіть ще раз.